VIVAX Машина за садови DW-45942B + 3 години гаранција

15.899,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Машина за садови DW-45942B + 3 години гаранција

 • Енергетска класа: Е
 • Капацитет (комплети за садови):9
 • Број на програми: 4
 • Потрошувачка на енергија [kWh]: 0,704
 • 2 корпи во внатрешноста на апаратот
 • Димензии на производот: 44.8 x 60 x 84.5 cm
 • Електронска програма
 • Дополнителни програми: Програма за брзо перење
 • Боја: Бела
 • 3 години гаранција

Самостојна машина за перење VIVAX HOME DW-45942B е идеален избор за опремување помали простории за живеење поради ширината од 45 см. И покрај ширината на уредот, може да измие 9 комплети садови на 2 нивоа на корпи. Брзо перење, интензивна програма и еко програма ви заштедуваат време и енергија

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано