VIVAX Аспиратор CHO-60CHA070A X + 3 години гаранција

6.599,00 ден

18 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Аспиратор CHO-60CHA070A X + 3 години гаранција

 • Број на брзини: 3
 • Моќност на моторот: 70 W
 • Напојување / Вкупна моќност: 71W
 • Минимално / Максимално ниво на бучава: 58 dB / 63 dB
 • Класа на енергетска ефикасност: А
 • Тип на филтер: Алуминиумски филтер во 5 слоеви
 • Боја: Сива
 • Контроли: Нерѓосувачки челик / Хром копчиња
 • Димензии на производот: 60 x 57.9 x 48 cm
 • Бруто / нето тежина: 8,0 кг / 6,5 кг
 • 3 години гаранција

Кујнски аспиратори VIVAX, традиционални по изглед, го комплетираат дизајнот на вашата кујна и создаваат вистинско кулинарско искуство во вашиот дом! Заштедете енергија со нашата хауба со висока енергија. Моќен мотор за вшмукување кој го вади целиот чад и маснотии од готвењето во вашата кујна, за да го заштити вашето семејство од нездрави мириси

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано