VIVAX Аспиратор CHO-60CSA070A B + 3 години гаранција

6.599,00 ден

12 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Аспиратор CHO-60CSA070A B + 3 години гаранција

 

 • Број на брзини: 3
 • Моќност на моторот: 70 W
 • Напојување / Вкупна моќност: 72 W
 • Минимално / Максимално ниво на бучава:  58 dB / 62 dB
 • Класа на енергетска ефикасност: А
 • Тип на филтер: Алуминиумски филтер во 5 слоеви
 • Боја: Црна
 • Контроли: Нерѓосувачки челик / Хром копчиња
 • Димензии на производот: 59.5 x 105 x 28.5 cm
 • Бруто / нето тежина: 7,8 кг / 9,5 кг
 • 3 години гаранција

Кујнски аспиратори VIVAX со модерен изглед, го комплетираат дизајнот на вашата кујна и создаваат вистинско кулинарско искуство во вашиот дом. Аспиратори со низок шум, како тивок разговор. Заштедете енергија со нашата хауба со висока енергија

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано