Somafix SFBT401 (2263) пиштол за фарбање

2.099,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Модел: SFBT401
  • Воздушен притисок: 3.0-5.0bar (50-80psi)
  • Влез: G1/4″
  • Проток на воздух: 7-12cfm
  • Капацитет: 1000ml
  • Распрскувач: 1.7

НАПОМЕНА:
1. За технички неисправни производи од брендот Somafix се прави замена само за исти технички исправни производи.
2. За технички исправни производи од брендот Somafix не се прави замена и истите не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Слични Производи

Последно Прегледано