MikroTik Рутер RBD52G-5HacD2HnD-TC hAP ac² + 1 година гаранција

6.649,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MikroTik Рутер RBD52G-5HacD2HnD-TC hAP ac² + 1 година гаранција

  • Dual chain wireless 2.4 GHz
  • Dual chain wireless 5 GHz
  • 4 core 716 MHz CPU
  • 128 MB of RAM
  • 5 x 10/100/1000 Mbps Ethernet ports
  • USB port for 3G/4G modem
  • IPsec Hardware encryption
  • PoE in input Voltage 10-28 V
  • PoE-out ports Ether5

Слични Производи

Последно Прегледано