MikroTik Рутер RB952Ui-5ac2nD-TC hAP ac lite + 1 година гаранција

4.194,00 ден

12 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MikroTik Рутер Rb952Ui-5ac2nD-TC hAP ac lite + 1 година гаранција

 • Architecture     MIPSBE
 • CPU     QCA9531
 • CPU core count     1
 • CPU nominal frequency     650 MHz
 • Dimensions     34 x 119 x 98mm
 • RouterOS license     4
 • Operating System     RouterOS
 • Size of RAM     64 MB
 • Storage size     16 MB
 • Storage type     FLASH

 

Слични Производи

Последно Прегледано