MaxPuls Рачна правосмукалка MP-CVC06 (11497) + 1 година гаранција

2.099,00 ден

10 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Рачна правосмукалка MP-CVC06 (11497) + 1 година гаранција

  • Напон: 220-240V/50-60Hz
  • Moќност: 600W
  • Капацитет: 0.8 l
  • Проток на вакум: 16Кpa
  • Kaбел: 1.5m
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано