MaxPuls Електрична пегла за пластични цевки MP-PMW08 (11112) + 1 година гаранција

2.499,00 ден

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

MaxPuls Електрична пегла за пластични цевки MP-PMW08 (11112) + 1 година гаранција

  • Напон: 230V/50Hz
  • Moќност: 1500W
  • Температура: 300°C
  • Делови: Ф20 – Ф63
  • Додатоци: 6
  • Работен опсег: D20-D63min
  • 1 година гаранција

Последно Прегледано