Женска марама – наметка 180 x 110 cm со боја по избор

99,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Женска марама – наметка со можнност за повеќе начини на носење за тренди изглед на плажа.

Димензија 180 х 110 cm.

Слични Производи

Последно Прегледано