Закачалка за алишта

599,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Ширина: 65 cm
  • Минимална висина: 75 cm
  • Максимална висина: 130 cm
  • Длабочина: 35 cm
  • Издржливост до 30 kg
  • Материјал: Пластика и метал
  • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

 

Слични Производи

Последно Прегледано