Xiaomi Mi Air Purifier Филтер за прочистувач на воздух

1.899,00 ден

13 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Xiaomi Mi Air Purifier Филтер за прочистувач на воздух

Наменет за:

 • Прочистувач на воздухот Mi
 • Прочистувач на воздухот Mi 2
 • Прочистувач на воздухот Mi 2S
 • Прочистувач на воздухот Mi 2H
 • Прочистувач на воздухот Mi 3
 • Прочистувач на воздухот Mi 3H
 • Прочистувач на воздухот Pro
 • Боја: Зелена
 • Димензии на производот: Висина 29.3 cm; Ширина 20 cm
 • Посветен на отстранување на формалдехид, штетни честички ПМ2,5 и специфични мириси од воздухот
 • Густ ХЕПА филтер Е12
 • Јаглероден филтер од кокос
 • Брза и лесна инсталација
 • Препорачана замена на секои 6 месеци

 

Слични Производи

Последно Прегледано