Vtech Вртелешка за креветче Birdie Travel

3.290,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Vtech Вртелешка за креветче Birdie Travel

  • Вртелешката со птици е совршена пренослива играчка за смирување на Вашето бебе
  • Доаѓа со прицврстувач за да можете безбедно да ја прикачите на детски колички, транспортери за бебиња и креветчиња
  • Вклучува смирувачка ноќна светлина, 3 симпатични меки птици и свири 3 песни и 40 мелодии
  • Преносливиот дел од вртелешката содржи и звуци на природата и има тајмер од 10, 20 или 30 минути
  • Гласовниот сензор го детектира плачот на Вашето бебе и реагира со мелодии за да го успие Вашето малечко
  • Смирувачка вртелешка со светла и мелодии
  • Има 3 смирувачки песни и 40 пријатни мелодии
  • Сензор на звук кој се активира на плачот на бебето и свири песни и звуци за да се смири

  

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано