Vtech Волан за на количка

2.190,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

19 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Vtech Волан за на количка

  • ВОЗИЛО ЗА БЕБЕ: Оваа светла и шарена играчка за бебиња со осум активности за играње улоги го воведува вашето малечко во безбедноста на патиштата и концептот на чувства, притоа обезбедувајќи различни начини на игра додека расте и се развива
  • ЗАБАВА СО ИГРАЊЕ УЛОГИ: Оваа сензорна играчка за бебе со мек волан што се врти, индикатор во две фази, палење и менувач на брзини кој ќе го поттикнете развојот на моторните вештини на вашето мало и разбирање на причините и последиците
  • МУЗИЧКА ИГРАЧКА: Со над 60 различни песни, мелодии, фрази и реални звучни ефекти, оваа играчка за учење улоги има многу стимулативни карактеристики за забава на бебињата додека учат и откриваат
  • СЕКАДЕ СО ВАС: Специјално дизајнирана за прицврстување на колички за вашето дете да може да ужива во движење додека е надвор или зошто да не ужива во сетилната игра дома со оваа предучилишна играчка совршено прилагодена за седење и играње
  • ИДЕАЛЕН ПОДАРОК ??ЗА ДЕЦА: Оваа музичка играчка за бебиња е идеален подарок за мали деца и деца од предучилишна возраст да учествуваат во имитативна игра додека учат за реалните животни концепти и чувства. Со многу нешта што може да ги гледа, слуша и допира на вашето бебе никогаш нема да му биде досадно

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано