Vtech Волан Tiny Tot Driver

2.290,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Vtech Волан Tiny Tot Driver

  • Возејќи го автомобилот, ги посетува различните делови на градот, училиште, парк, зоолошка градина, плажа, како и домо
  • Многу интерактивни копчиња, вклучувајќи радио, свирка и волан за вртење
  • Некршлив ретровизор, менувач за брзини и светлечки семафор
  • Ви ги претставува различните места, животни, бои, броеви и музика
  • Вклучува 11 мелодии и една песничка
  • Потребни се батерии 2 х АА

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано