Vtech Топка Crawl & Learn Bright Lights

2.390,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Vtech Топка Crawl & Learn Bright Lights

Оваа топка Crawl & Learn Bright Lights Ball од Vtech има вграден мотор со што се активира движењето на топката, го поттикнува лазењето


 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано