Vtech Играчка 3 во 1 спортски центар

4.990,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Vtech Играчка 3 во 1 спортски центар

  • Шутирајте на кош, постигнете гол или погодете ја целта со овој спортски центар 3-во-1
  • Анимиран семафор за резултатот брои кошеви и имитира охрабрувачки фрази кога ќе постигнете цел
  • Вклучени се тркала што се вртат и лизгачки трофеј
  • 3 светли и разнобојни копчиња за учење форми, бои и предмети
  • Вклучува 4 песни и 18 мелодии за забава на Вашето дете
  • Погоден за деца од 12 до 36 месеци
  • Потребни се 3 x AA батерии (не се вклучени)

  

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано