Vtech Еднорог количка Rock & Ride

5.390,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Vtech Еднорог количка Rock & Ride

  • Еднорог Rock and Ride на Vtech е идеална играчка за подарок за деца од 18м+ за да ги гледате како се забавуваат, додека истовремено учат
  • Еднорогот е одлична играчка за поддршка при првите чекори на Вашето бебе
  • Оваа играчка се користи како проодувалка, за да помогне во развојот на пониска телесна сила и развој на моторни вештини
  • Оваа интерактивна играчка за учење има 2 светлечки копчиња кои Ве запознаваат со различни бои и со самиот еднорог, за да го поттикнат развојот на јазичните вештини
  • Кога се активира сензорот за движење, оваа светлечка играчка започнува да свири различни звуци, песни и мелодии
  • Вклучени се 3 песни и 15 мелодии за Вашето бебе да пее, да танцува и да ужива

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано