TONS FORM Водоотпорна церада 80 грама во големина по избор

249,00 ден1.099,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

Водоотпорна церада 80 грама во големина по избор

 • Водоотпорна церада
 • Заштита од сонце, дожд и снег
 • Алки за јаже
 • Тежина 80 грама на m2

Достапни димензии:

 • 2 x 3 Зелена боја (6246)
 • 3 x 4 Зелена боја (6247)
 • 3 x 6 Зелена боја (6248)
 • 4 x 5 Зелена боја (6249)
 • 4 x 6 Зелена боја (6250)
 • 4 x 8 Зелена боја (6251)

Слични Производи

Последно Прегледано