VIVAX Вреќи за правосмукалка сет 1/4 + филтер DB-2330MF

399,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

11 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

 • Вреќи за модели на правосмукалка:
 • VC-7004A
 • VC-701W
 • VC-700R
 • VC-800EE
 • VC-1200
 • VC-1600
 • VC-1603
 • VC-1604
 • VC-2000
 • VC-2400
 • VC-1601R
 • VC-1801Y
 • VC-2001G
 • 4/1 сет + универзален филтер
 • Подобро филтрирање
 • Материјал: синтетички што се прилагодува на големината на канистерот за правосмукалка
 • Трислоен
 • Поголема попустливост на воздухот

Слични Производи

Последно Прегледано