VIVAX Вградливо керамичко решо BH-022VC ECONOMY + 3 години гаранција

6.799,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

10 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Вградливо керамичко решо BH-022VC ECONOMY + 3 години гаранција

 • Тежина (кг): 4.7
 • Тип на табла: Керамички
 • Тип на управување: Дигитален
 • Моќност зона 1 моќност : 1800 W
 • Електрична зона 2 моќност: 1200 W
 • Нивоа за прилагодување на моќноста: 9
 • Боја: Црна
 • Дополнителни функции: Автоматско безбедносно исклучување, Детска брава
 • Димензии на производот: 28.8 x 52 cm
 • 3 години гаранција

Идеален за мали кујни, стаклокерамичката плоча Vivax Domino овозможува побрзо и поефикасно готвење. Благодарение на рамномерната дисипација на топлина, ќе постигнете совршено обработена храна со помала потрошувачка на енергија. За заштитата на децата се грижат вашите малечки

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано