VIVAX Вградлива рерна BO-654PH G + 3 години гаранција

14.299,00 ден

14 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Вградлива рерна BO-654PH G + 3 години гаранција

 • Моќност на печката (V): 240
 • Волумен на рерната (L): 65
 • Број на функции за печење: 5
 • Метод на управување: Механички
 • LED Екран
 • ЕКО Функција
 • Енергетска класа: А
 • Боја: Црна
 • Димензии на производот: 57.5 x 59.5 x 59.5cm
 • 3 години гаранција

Печете побрзо и полесно! Постојат 5 програми што ќе им олеснат на оние кои не сакаат премногу да ги комплицираат работите – од класичната програма за греење на горниот и долниот грејач, с to до Еко режимот, за оние кои се еколошки свесни. Едноставно, но ефикасно! Рерната доаѓа со длабок сад за печење, како и решетки за печка

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано