VIVAX Вентилатор FT-10WPR + 1 година гаранција

1.899,00 ден

13 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Вентилатор FT-10WPR + 1 година гаранција

  • Дијаметар [cm]: 30
  • Моќност: 35W
  • 3 брзини на дување
  • Димензии: Висина 26 cm
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано