VIVAX Тостер TS-7501 во боја по избор + 1 година гаранција

999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Тостер TS-7501 BLS
  • Моќност: 750 W
  • Светлосен индикатор за работа
  • Фиксна грил решетка
  • Црна или бела боја со инокс детали

 

Слични Производи

Последно Прегледано