VIVAX Телевизор 65″ A Series 4K Google TV 65UHD10K – 2 + 3 години гаранција

31.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 65″ A Series 4K Google TV 65UHD10K – 2+3 години гаранција

 • Дијагонала (инчи): 65”
 • Дијагонала (cm): 164 cm
 • Тип на ТВ: SMART
 • Операционен систем: Андроид 11
 • Резолуција (px): UHD 4K 3840×2160
 • Технологија на прикажување: МРАЗ
 • ТВ приемник: DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
 • Аудио моќност RMS (W): 8W+8W
 • VESA: 300 x 200
 • Напојување: 100-240 В
 • HDR
 • Пресликување на екранот: Да
 • Моден хотел: Не
 • USB снимање: Да
 • Dolby Digital: Да
 • Композитен AV влез: 1 x
 • HDMI: 3 x
 • Влез за слушалки: 1 x
 • LAN влез: 1 x
 • USB: 2 x
 • Интегриран Wi-Fi: Да
 • Bluetooth: Да
 • CI+: Да
 • Дигитален аудио излез (оптички): 1 x
 • Теренско RF поврзување (ATV/DVB): 1 x
 • Сателитска врска F (DVB-S2): 1 x
 • Маса на уредот (g): 15
 • Ширина (cm) без држач: 144.5
 • Висина (cm) без држач: 83.3
 • Длабочина (cm) без држач: 8.9
 • Ширина (cm) со држач: 144.5
 • Висина (см) со држач: 88.6
 • Длабочина (cm) со држач: 35.0
 • Гаранција: 2+ 3 години

Слични Производи

Последно Прегледано