VIVAX Телевизор 32″ B Series Google TV 32LE20K + 2 години гаранција

7.999,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 32″ B Series Google TV 32LE20K + 2 години гаранција

 • Дијагонала: 32” / 80 см
 • Осветленост: 200
 • Максимална резолуција:1366 X 768 (HD)
 • Операционен систем: Андроид
 • Технологија: ЛЕД
 • Совет ТВ-а:ПАМЕТНИ
 • ТВ приемник:DVB-T2/C/S2
 • Звук (Ш):12
 • Енергија: Ефективност на ЕУ 2019/13:Г

Димензии и маса:

 • Тежина на уредот: 5.1
 • Димензии: Ширина (CM): 73.1
 • Димензии Висина (CM):48.6
 • Димензии Длабочина (CM):17.7

Други карактеристики: 

 • VESA: 75 x 75
 • USB снимање:Да
 • Далечински управувач:Паметни
 • Хотелски режим:Да
 • HDR:HDR10
 • Боја: Црна

Конектори:

 • Композитен влез: Да
 • SCART: Не
 • HDMI:2
 • Влез за слушалки: Не
 • VGA:Не
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • CI+:Да
 • Дигитален аудио излез (оптички):Да
 • Пресликување на екранот: Да
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано