VIVAX Телевизор 32″ A Series Google TV 32LE10K – 2 + 3 години гаранција

8.499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Телевизор 32″ A Series Google TV 32LE10K – 2 + 3 години гаранција

 • Дијагонала: 32″ / 80 cm
 • Осветленост: 220
 • Контраст: 3000:1
 • HDR: 10
 • Максимална резолуција: 1366 x 768
 • Операционен систем: 16:9
 • Формат: MPEG2, MPEG4
 • Технологија: ЛЕД
 • Совет ТВ-а: SMART Android 11
 • ТВ приемник: DVB-T2 H.265 / T / S2 / C / S2

Димензии и маса:

 • Тежина на уредот: 4.1
 • Димензии на уредот [cm]: Без држач: 71,6 x 42,4 x 8,4 Со држач: 71,6 x 47,7 x 2
 • Димензии на пакувањето [cm]: 78,7 x 47,3 x10,3
 • Тежина на пакувањето [kg]: 5.1

Други карактеристики: 

 • Режим на прикажување: Кино, Динамично, Филмско, Лично, Стандардно
 • VESA: 200 x 200
 • Заоблен екран: Да
 • Вградена камера: Да
 • 3D очила во пакувањето: Да
 • USB снимање: Да
 • Задно осветлување: Автоматски

Конектори:

 • Композитен влез: 1
 • HDMI:2
 • Optical SPDIF: Да
 • Влез за слушалки: Не
 • USB:2
 • Интегрирана WiFi:Да
 • Bluetooth:Да
 • Четири јадрен процесор, паметен Android 11.0 меморија: 1/8 GB,
 • Инсталирани сертифицирани апликации: Google Play, Netflix, YouTube,Prime Video, вграден Chromecast, гласовно пребарување на Google
 • 2 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано