VIVAX Таблет TPC-807 4G + 1 година гаранција

5.199,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

16 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Таблет TPC-807 4G + 1 година гаранција

 • Дијагонала на екранот (“): 8
 • Тип на екран: IPS
 • Резолуција на екранот: 800 x 1280 пиксели
 • Операционен систем: Android 11.0 GO
 • Процесор: MT8765
 • Процесор (GHz): 1,5 GHz
 • Број на јадра: Четири јадрен
 • RAM меморија (GB): 2
 • Внатрешна меморија (MB): 32
 • Макс. Проширливост на SD-картичката: До 64 GB
 • Предна камера (Mpix): 2
 • Задна камера (Mpix): 5
 • Мрежа (MHz): 850 / 900 / 1800 / 1900
 • Димензии на производот:
 • Ширина (cm): 21.2
 • Висина (cm): 12.5
 • Длабочина (cm): 1.0
 • Ширина на пакувањето (cm): 23.6
 • Висина на пакувањето (cm): 4.9
 • Длабочина на пакување (cm): 15.2
 • Капацитет на батеријата (mAh): 4000
 • 1 година гаранција

 

Последно Прегледано