VIVAX Шпорет FC-04502VCF WH + 3 години гаранција

16.299,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Шпорет FC-04502VCF WH + 3 години гаранција

 • Енергетска класа: А
 • Волумен на рерната: 52
 • Плоча: 4
 • Материјал за горната плоча: Стаклена керамика
 • Страничен материјал: Бел метал
 • Боја: Бела
 • Горна лева површинска моќност: 1500
 • Долна лева површинска моќност: 1000
 • Горна десна површинска моќност: 1000
 • Долна десна површинска моќност: 1500
 • Тип на рерна: Статички
 • Пониска моќност на грејачот на рерната: 800
 • Моќност на грејачот на горната печка: 650
 • Максимална температура на рерната: 250
 • Број на методи за печење: 4
 • Опрема за рерна: Хром решетка, Плиток сад, Светло
 • Димензии на производот: 50 x 85 x 65 cm
 • 3 години гаранција

Самостојниот шпорет FC-04502VCF WH ќе ги исполни сите ваши потреби за готвење и печење на вашето омилено јадење. Овој модел е украсен со компактен дизајн широк 50 см и е најпопуларен во помали простории каде што корисникот нема можност да инсталира гас. Затоа овој модел има 4 електрични плочи и електрична печка со двојно стакло што ќе ви служи многу години. Сите со многу мала потрошувачка на енергија бидејќи овој уред е во А енергетска класа

 

 

 

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано