VIVAX Радијатор на масло OH-13250M 2500W во боја по избор + 1 година гаранција

5.999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Радијатор на масло OH-13250M 2500W во боја по избор + 1 година гаранција

  • 220-240V
  • ~ 50Hz
  • Променлив термостат
  • Прекинувач за автоматско исклучување во случај на превртување
  • 13 ребра што ја распределуваат топлината порамномерно и ја подобруваат конвекцијата на топлината ребро
  • Воздух 3 нивоа на моќност: 1000W, 1500W, 2500W
  • Димензии: 598 x 640 x 280 mm
  • Боја: Црна и бела
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано