VIVAX Рачен миксер HM-400WP + 1 година гаранција

1.399,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Рачен миксер HM-400WP + 1 година гаранција

  • Моќност: 400 W
  • 5 брзини
  • Бело-виолетова боја
  • Додатоци: 2 екстензии
  • 1 година гаранција

Рачната мешалка HM-400WP има ергономски дизајн и е бела. Со моќност од 400W и пет различни брзини, овој миксер ќе ги задоволи сите ваши потреби во кујната. Има и турбо прекинувач за особено брзо вртење на миксерите. Уредот доаѓа со миксери и куки за мешање тесто

 

Слични Производи

Последно Прегледано