VIVAX Правосмукалка VC-2000RR + 1 годинa гаранција

4.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Циклноска правосмукалка VC-2000RR + 1 годинa гаранција

 • Напон: 220-240V ~ 50/60Hz
 • Моќност: 2000W
 • VDE приклучок
 • Должина на кабелот: 5 m
 • Телескопска метална цевка
 • Четка за под: пластична четка со 2 мали тркала
 • Алатки: млазница за пукнатини, Четка за тапацир, Држач за додатоци
 • Капацитет на прашина: 3,5 литри (1 парче платнена кеса)
 • Филтрација: 5 фази
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано