VIVAX Пегла на пареа IR-2201CC + 1 година гаранција

1.149,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 2200W
  • Self cleaning функција
  • Функција против капење и каменец
  • Керамичка подлога
  • Боја: сиво-црвена
  • Капацитет за вода: 360 ml

Слични Производи

Последно Прегледано