VIVAX Паметен часовник LIFE PRO + 1 година гаранција

2.999,00 ден

14 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Паметен часовник LIFE PRO + 1 година гаранција

  • Време траење на батеријата: 72h
  • Капацитет на батерија: 720
  • Материјал: Силикон
  • Тип на екран: TFT
  • Паметен часовник
  • Поврзување: Bluetooth
  • Отпорност на вода: Да
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

Секогаш бидете во тек, разговарајте преку паметениот часовник со уред со Android или iOS и примајте известувања од вашиот уред со Android или iOS – повици и пораки. Паметниот часовник се поврзува со вашиот паметен телефон преку Bluetooth конекција и апликацијата Da Fit Pro инсталирана на вашиот паметен телефон. Заштитата IP 67 гарантира безбедно и сигурно користење на часовникот во сите временски услови и спортски активности

Слични Производи

Последно Прегледано