VIVAX Magic 4G Детски часовник со SIM картичка во боја по избор + 1 година гаранција

2.599,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Magic 4G Детски часовник со SIM картичка во боја по избор + 1 година гаранција

  • Екран: 1.4″ IPS,
  • Резолуција: 240 x 240
  • Батерија:550mAh
  • Parental control, IPX7 заштита, едукациски игри
  • GPS + 4G локација
  • Аларм, видео и аудио повици
  • Смарт апликација за следење на локацијата на вашето дете
  • Достапни бои: Сина и розева
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано