VIVAX Фрижидер комбиниран CF-260 LFW + 5 години гаранција

20.499,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Фрижидер комбиниран CF-260 LFW + 5 години гаранција

Достава 500 денари до адреса

 • Нето волумен на фрижидерот: 197
 • Нето волумен на замрзнувач: 65
 • Енергетска класа: F
 • Боја: Бела
 • Електронска контрола
 • Проток на повеќе воздух
 • Брзо ладење
 • Број на полици во фрижидерот: 4 од калено стакло
 • Број фиоки во фрижидер: 1
 • Број на фиоки во замрзнувачот: 3
 • Број на полици во вратата на фрижидерот: 4
 •  Транспарентна фиока за овошје и зеленчук
 • LED осветлување
 • Димензии на производот: 54.5 x 56.0 x 177.3 cm
 • 5 години гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано