VIVAX Филтер за правосмукалка за пепел

199,00 ден

16 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Kaрактеристики на производот:

  • Филтер за правосмукалка за пепел кој лесно се мие
  • Димензии на филтер: 12,8 x 12,8 x 11,4 cm
  • Димензии на кутија: 13,2 x 13,2 x 13 cm
  • Нето тежина: 0,15 kg
  • Бруто тежина: 0,23 kg

Наменет за VIVAX Dusky Правосмукалка за пепел во боја по избор AVC-600:

https://platinavrata.mk/shop/vivax-pravosmukalka-za-pepel-avc-600/

Слични Производи

Последно Прегледано