VIVAX Фен за коса HD-1600FT + 1 година гаранција

649,00 ден

6 на залиха

6 на залиха

18 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Фен за коса HD-2201CD + 1 година гаранција

  • Моќност 1200W
  • 2 брзини
  • Рачка на прекршување
  • Боја: Кафена
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано