VIVAX Електрично ѓезве CM-1000 во боја по избор + 1 година гаранција

899,00 ден

15 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Mоќност 1000 W
  • Kапацитет 0,4 L
  • Заштита од прегревање
  • Ергономска рачка ладна при допир
  • Боја: црвена/беж

Слични Производи

Последно Прегледано