VIVAX Електричен бокал за вода WH-175L + 1 година гаранција

999,00 ден

11 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 1850-2200 W
  • Капацитет 1,7 l
  • Боја: бела
  • Aвтоматско исклучување
  • Филтер
  • Надворешен покажувач за ниво на вода
  • Светлосен индикатор
  • LED светло за време на работењето

Слични Производи

Последно Прегледано