VIVAX Електричен бокал за вода WH-100G + 1 година гаранција

1.099,00 ден

14 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Електричен бокал за вода WH-100G + 1 година гаранција

  • Моќност: 1100 W
  • Капацитет 1 l
  • Автоматско исклучување на точката на вриење
  • Филтер
  • Надворешен индикатор за нивото на водата
  • Ротирачка основа за 360°
  • Затворен грејач од не’рѓосувачки челик
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано