VIVAX Дигитална вага за телесна тежина PS-156B + 1 година гаранција

599,00 ден

2 на залиха

2 на залиха

12 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Дигитална вага за телесна тежина PS-156B + 1 година гаранција

 • Максимална измерена маса (g): 150
 • Минимална измерена маса (g): 0,1
 • Напојување: CR2032, батерија од 3v
 • Материјал: Стакло
 • Додатоци: Упатство
 • Ширина (cm) без држач: 30
 • Висина (cm) без држач: 1.7
 • Длабочина (cm) без држач: 30
 • Ширина на пакувањето (cm): 32.8
 • Висина на пакувањето (cm): 4.2
 • Длабочина на пакување (cm): 32.7
 • Тежина на уредот (g): 1.6
 • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано