VIVAX Дигитална кујнска вага KS-502 во боја по избор + 1 година гаранција

699,00 ден

12 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Дигитална кујнска вага KS-502 во боја по избор + 1 година гаранција

  • Максимална мерка за тежина [kg]: 5
  • Минимум мерка за тежина [g]: 1
  • TARE функција
  • Боја: Тиркизна, жолта, зелена и црна
  • 1 година гаранција

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано