VIVAX Циклонска правосмукалка VCC-850G Astro + 1 година гаранција

4.199,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

20 Луѓе го гледаат овој производ!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Циклонска правосмукалка VCC-850G Astro + 1 година гаранција

 • Снага [W]: 850
 • Тежина [кг]: 4.2
 • Капацитетот на сад за прашина е 2L
 • Контејнер за прашина: Циклонски систем
 • Боја: Бела
 • Должина на жица [m]: 6
 • HEPA филтер
 • Јачина на звук [dB]: 80
 • Дополнителна опрема: Дополнителни четки и додатоци
 • 1 година гаранција

Правосмукалката VIVAX HOME VCC-850G Astro со моќност од 850 W и циклонски систем за филтрирање ќе ви биде од голема помош во борбата против нечистотијата во вашиот дом. Со капацитет на сад за прав од 2 l, HEPA филтер и дополнителни додатоци за пукање и бришење прашина, го прави идеален избор за одржување на чистотата на вашиот дом. Неговиот модерен изглед совршено се вклопува во современите простори

Слични Производи

Последно Прегледано