VIVAX Циклонска правосмукалка VCC-8004AB + 1 година гаранција

5.999,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

15 People watching this product now!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • Нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А
  • Ваккумска четка за ЕКО перформанси
  • 6 метарски кабел
  • Капацитетот на сад за прашина е 2.5L
  • HEPA филтер
  • Моќност: 800W

VC-8004AB – еколошка правосмукалка со енергетска класа А. Со 6 метарскиот кабел, современ дизајн и компактната димензија се вклопува во секој ентериер.

Слични Производи

Последно Прегледано