VIVAX Циклонска батериска правосмукалка VCB-25VB + 1 година гаранција

7.499,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

18 People watching this product now!
 • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Циклонска батериска правосмукалка VCB-25VB + 1 година гаранција

 • Батерија: Li-ion 25,2V/2.000mAh
 • Снага [W]: 150
 • Волумен на садот за прав [L]: 0.6
 • Максимално време на работа до 40 мин
 • Време на полнење 4-6 часа
 • Јачина на звук [dB]: 82
 • Тежина [кг]: 2.6
 • Дополнителна опрема: Адаптер за полнење, Дополнителни четки и додатоци, Решетка за складирање на уреди
 • Лесно перење на филтерот и празнење на садот
 • 1 година гаранција

Слични Производи

Последно Прегледано