VIVAX Циклноска правосмукалка VCC-1800RR + 1 година гаранција

3.399,00 ден

Нема на залиха

Нема на залиха

12 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Циклноска правосмукалка VCC-1800RR + 1 годинa гаранција

  • Моќност: 1800 W
  • Хепа филтер
  • Мал додаток за тесни агли
  • Должина на кабел: 5 m
  • Капацитет на сад за одпадоци: 3 литри
  • Боја: Црвена
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано