VIVAX Bluetooth Звучник BS-260 + 1 година гаранција

4.699,00 ден

13 People watching this product now!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • RMS моќност : 14W
  • Звучници: 60
  • Батерија (mAh): 3600
  • Напојување: 110-240V
  • Дополнителна опрема: Кабел за напојување
  • Димензии на производот: Висина 18.8  cm Ширина 14.3 cm Должина 36.6 cm
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

 

Слични Производи

Последно Прегледано