VIVAX Bluetooth Звучник BS-211 + 1 година гаранција

1.999,00 ден

18 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • RMS моќност : 14W
  • Звучници: 50
  • Батерија (mAh): 3600
  • Напојување: 110-240V
  • Дополнителна опрема: Кабел за напојување
  • Димензии на производот: Висина 14.4  cm Ширина 18.7 cm Должина 35.4 cm
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

Новиот преносен звучник Bluetooth Vivax BS-210 доаѓа со моќност од 50W и обезбедува длабок и моќен звук со репродукција до 6,5 часа на средно ниво на звук. Уредот се одликува со функцијата TWS, со која можете да поврзете два исти уреди со едноставно притискање на копчето TWS, со што ќе уживате во посилен звук и подобар стерео ефект. Една од главните карактеристики на уредот е неговата отпорност на вода IPX 5. Сето ова доаѓа спакувано во атрактивен дизајн, а за тоа придонесува рачката за полесен пренос на уредот на кој се наоѓа тастатурата, што во голема мера ја олеснува употребата на уредот. LED осветлување во бои ќе се грижи за атмосферата на вистинска забава

Слични Производи

Последно Прегледано