VIVAX Bluetooth Звучник BS-160 + 1 година гаранција

3.599,00 ден

20 Луѓе го гледаат овој производ!
  • Достава до дома | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).
Бесплатна достава за сума над 20.000 ден.

Опис на производот

Карактеристики на производот:

  • RMS моќност : 14 W
  • Батерија (mAh): 3600
  • Напојување: 110-240V
  • Дополнителна опрема: Кабел за напојување
  • Димензии на производот: Висина 12.3 cm Ширина 12.6 cm Должина 28.3 cm
  • Боја: Црна
  • 1 година гаранција

Звучникот Bluetooth Vivax BS-160 доаѓа со моќност од 14W и обезбедува длабок и моќен звук со репродукција до 6,5 часа на средно ниво на звук. Уредот се одликува со функцијата TWS, со која можете да поврзете два исти уреди со едноставно притискање на копчето TWS, со што ќе уживате во посилен звук и подобар стерео ефект. Една од главните карактеристики на уредот е нивото на отпорност на вода IPX 6. Сето ова доаѓа спакувано во атрактивен дизајн, а за тоа придонесува ременот за полесно пренесување на самиот уред. LED осветлување во бои ќе се грижи за атмосферата на вистинска забава

 

Слични Производи

Последно Прегледано