VIVAX Аспиратор CHO-60CSA210A GB + 3 години гаранција

10.999,00 ден

18 People watching this product now!
 • Достава до адреса | 1-4 дена

Доставата се пресметува на следниот чекор (во Кошничка).

Опис на производот

Карактеристики на производот:

VIVAX Аспиратор CHO-60CSA210A GB + 3 години гаранција

 

 • Број на брзини: 3
 • Моќност на моторот: 210 W
 • Напојување / Вкупна моќност: 212 W
 • Минимално / Максимално ниво на бучава:  62 dB / 67 dB
 • Класа на енергетска ефикасност: А
 • Црно темперирано стакло од 4 мм / копчиња за допир
 • Бел LCD екран со автоматско исклучување на тајмер
 • Тип на филтер: 2 x Алуминиумски филтер во 5 слоеви
 • Боја: Црна
 • Ниво на бучава [dB]: 51
 • Димензии на производот: 60 x 112.5 x 39 cm
 • Бруто / нето тежина: 14,7 кг / 12,5 кг
 • 3 години гаранција

Кујнски аспиратори VIVAX со модерен изглед, го комплетираат дизајнот на вашата кујна и создаваат вистинско кулинарско искуство во вашиот дом. Аспиратори со низок шум, како тивок разговор. Заштедете енергија со нашата хауба со висока енергија

 

 

Слични Производи

Последно Прегледано